Mistrzostwa Mazowsza Kadetów i Dzieci PF oraz Puchar Polski Kadetów KL -Warszawa '2022

Dodano Sunday, 4 September 2022

2022 MM PF i PP KL Kadet zdj012022 MM PF i PP KL Kadet zdj02

Drugą częśc sezonu otworzyliśmy gradem medali na Mistrzostwach Mazowsza w formule Pointfighting, które odbyły się w Warszawie w dniach 2-3 Września. Świetnie spisały się nasze najmłodsze zawodniczki, które zdominowały swoje kategorie wagowe. Wśród dzieci znakomitą formę zaprezentowała Karolina Chuda, która wśród Dzieci wygrała 2 kategorie wagowe. Wśród Kadetek młodszych najlepiej zawalczyła Julia Marczyńska zdobywając złoto w kategorii do 32kg. Wspaniale zawalczyli również nasi Kadeci Starsi. Izabella Dąbrowska, Staś Przybylski, Adam Bachman i Bartosz Dobrowolski wyraźnie wygrali swoje kategorie wagowe. Gratulujemy i czekamy na występ na Mistrzostwach Świata, które już za miesiąc.
-57kg 3m-ce Bartosz Dobrowolski
Równolegle w tym samym czasie i miejscu odbył się Puchar Polski Kadetów w formule Kick Ligh. W grupie wiekowej Kadet Starszy wystartowało 3 naszych zawodników. Najlepiej zaprezentował się Gustaw Wielądek, który w silnie obsadzonej kategorii -69kg wywalczył srebrny medal. Do grona medalistów dołączył również Oskar Żabik zdobywając brąz w kat. wag.-63.